niedziela, 9 grudnia 2012

Pierścionek w kolorach różowych

Tydzień temu moja ciocia była na imieninach u przyjaciółki. Częścią składową prezentu był zrobiony przeze mnie pierścionek, który został wykradziony przez jej córeczkę. Po delikatnych perswazjach złodziejka oddała swój łup, w zamian za obietnicę, że dostanie swój własny, w kolorach różowych, jak to ujęła. Cóż, nie miałam więc wyboru:


Dodatkowo wykorzystałam okazję na pozbycie się resztki różowych 8/o którym było już za mało na dorosłą bransoletkę. Dodałam przedłużenie z koralików (jak się okazało, na dziecięcą też ich było za mało) i zawieszkę-amorka:Od koleżanki dostałam też zamówienie na obróżkę dla jej mamy, na prezent świąteczny. Wyszła całkiem, całkiem: A dla siebie zrobiłam komin. Znaczy, na początku to miał być komin, ale teraz nie wiem, czy jednak nie przerobić go na czapkę. I taki biedny leży niedokończony już od kilku dni, bo nie wiem co z nim zrobić.


Wydziergałam go wykorzystując Herringbone Stitch.

Muszę dodać, że ostatnio oglądałam Meridę Waleczną  i całkowicie zakochałam się w soundtracku! Nie mogę się odpędzić od tych melodii.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz